DOM POGRZEBOWY

Dom pogrzebowy ANUBIS jest najnowocześniejszym krematorium w Jeleniej Górze  i okolicy. Budynek zlokalizowany jest przy ulicy Sudeckiej 68A (parking Nowego Cmentarza)
Dom pogrzebowy ANUBIS dysponuje przestronną salą pożegnań dla rodzin bliskich.Obiekt wyposażony jest w najnowocześniejszy, sterowany komputerowo piec kremacyjny .

Oferujemy Państwu bezpośrednią możliwość zorganizowania pożegnania z bliska osobą oraz uczestniczenie w ostatniej drodze osoby zmarłej. Najnowocześniejsza sala pożegnań umożliwia obejrzenie procesu wprowadzenia trumny do pieca kremacyjnego oraz udostępnia transmisję przez internet do osób bliskich nie mogących uczestniczyć bezpośrednio w kremacji.

Kremacja

 

Oferujemy Państwu usługę kremacji. Alternatywą do klasycznego pochówku jest spopielenie ciała osoby zmarłej – pogrzeb w takim przypadku może odbyć się w sposób tradycyjny. Kremację zwłok można przeprowadzić w dwóch wersjach: z obecnością rodziny lub bez niej. Obrządek pogrzebowy w niczym nie różni się od tego stosowanego przy tradycyjnym chowaniu zmarłego w trumnie. Uroczystości, związane z pochówkiem ciała skremowanego, mogą odbywać się w kaplicy pożegnań, w kościele i na cmentarzu.

Śledząc nowe kierunki form pochówku, wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Dlatego umożliwiamy przeprowadzanie kremacji ciała osoby zmarłej. Załatwiamy wszelkie formalności z tym związane.
Przed kremacją możemy zorganizować pożegnanie zmarłej osoby w naszym domu pogrzebowym.
W szerokiej ofercie naszej firmy znajdują się trumny do kremacji oraz pełna gama urn.

.

Kremacja online

 

Nasza nowoczesna sala pożegnań umożliwia Państwu udział pożegnaniu i kremacji z dowolnego miejsca na ziemi.Wystarczy dostęp do internetu i po zalogowaniu się na podany adres internetowy mogą Państwa najbliżsi uczestniczyć w tej uroczystości.

Zapewniamy, że do kremacji nasz zespół podchodzi z pełnym szacunkiem dla zmarłego i jego rodziny. Przed procesem kremacji pozostawiamy Państwu czas, aby móc pożegnać się ze zmarłą osobą.

Urny

Oferujemy Państwu największy wybór urn i relikwiarzy.W naszym domu pogrzebowym znajdą Państwo wiele wzorów a na życzenie klienta sprowadzimy każdą urnę.

Sala pożegnań

Nasz dom pogrzebowy oferuje Państwu do dyspozycji salę pożegnań dzięki której mogą Państwo uczestniczyć w procesie kremacji w sposób szanujący Państwa uczucia i tradycję.

DOM POGRZEBOWY ANUBIS
Sudecka 68A
Jelenia Góra
(NOWY CMENTARZ)

 

tel. 601 748 441

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013 Fundusze Europejskie dla rozwoju Dolnego Śląska Tytuł projektu: Zakup innowacyjnej linii do kremacji w celu dywersyfikacji działalności ZakładuPogrzebowego „Anubis".

FOLLOW US:

  • Google+ B&W
  • Facebook B&W
  • LinkedIn B&W

   Copyright © 2016r.  Anubis s.c.

krematorium 1