Krematorium ANUBIS
Sudecka 68A
Jelenia Góra
(NOWY CMENTARZ)

 

tel. 601 748 441

Krematorium Anubis.

Krematorium ANUBIS jest najnowocześniejszym krematorium w Jeleniej Górze  i okolicy. Budynek zlokalizowany jest przy ulicy Sudeckiej 68A (parking Nowego Cmentarza)
Krematorium ANUBIS dysponuje przestronną salą pożegnań dla rodzin bliskich. Krematorium wyposażone jest w najnowocześniejszy, sterowany komputerowo piec kremacyjny .

Oferujemy Państwu bezpośrednią możliwość zorganizowania pożegnania z bliska osobą oraz uczestniczenie w ostatniej drodze osoby zmarłej. Najnowocześniejsza sala pożegnań umożliwia obejrzenie procesu wprowadzenia trumny do pieca kremacyjnego oraz udostępnia transmisję przez internet do osób bliskich nie mogących uczestniczyć bezpośrednio w kremacji.

Kremacja

 

Oferujemy Państwu usługę kremacji. Alternatywą do klasycznego pochówku jest spopielenie ciała osoby zmarłej – pogrzeb w takim przypadku może odbyć się w sposób tradycyjny. Kremację zwłok można przeprowadzić w dwóch wersjach: z obecnością rodziny lub bez niej. Obrządek pogrzebowy w niczym nie różni się od tego stosowanego przy tradycyjnym chowaniu zmarłego w trumnie. Uroczystości, związane z pochówkiem ciała skremowanego, mogą odbywać się w kaplicy pożegnań, w kościele i na cmentarzu.

Śledząc nowe kierunki form pochówku, wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Dlatego umożliwiamy przeprowadzanie kremacji ciała osoby zmarłej. Załatwiamy wszelkie formalności z tym związane.
Przed kremacją możemy zorganizować pożegnanie zmarłej osoby w naszym domu pogrzebowym.
W szerokiej ofercie naszej firmy znajdują się trumny do kremacji oraz pełna gama urn.

.

Kremacja online

 

Nasza nowoczesna sala pożegnań umożliwia Państwu udział pożegnaniu i kremacji z dowolnego miejsca na ziemi.Wystarczy dostęp do internetu i po zalogowaniu się na podany adres internetowy mogą Państwa najbliżsi uczestniczyć w tej uroczystości.

Zapewniamy, że do kremacji nasz zespół podchodzi z pełnym szacunkiem dla zmarłego i jego rodziny. Przed procesem kremacji pozostawiamy Państwu czas, aby móc pożegnać się ze zmarłą osobą.

Sala pożegnań

Nasz dom pogrzebowy oferuje Państwu do dyspozycji salę pożegnań dzięki której mogą Państwo uczestniczyć w procesie kremacji w sposób szanujący Państwa uczucia i tradycję.

Urny

Oferujemy Państwu największy wybór urn i relikwiarzy.W naszym domu pogrzebowym znajdą Państwo wiele wzorów a na życzenie klienta sprowadzimy każdą urnę.

FOLLOW US:

  • Google+ B&W
  • Facebook B&W
  • LinkedIn B&W

   Copyright © 2016r.  Anubis s.c.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013 Fundusze Europejskie dla rozwoju Dolnego Śląska Tytuł projektu: Zakup innowacyjnej linii do kremacji w celu dywersyfikacji działalności ZakładuPogrzebowego „Anubis".