top of page

Nasz zakres usług.

Nasz firma oferuje kompletny zakres usług pogrzebowych, w tym także załatwienie wszystkich formalności USC i ZUS/KRUS. Gdy zajdzie potrzeba zorganizujemy pochówek również za granicą. Nasz Zakład Pogrzebowy uwzględnia wszelkie tradycje związane z obrzędem pochówku. Wykonujemy pochówki w każdym obrządku religijnym jak i pochówki ateistyczne.

"Życie zmarłych złożone jest w pamięci żywych" Marek Tulliusz Cyceron
Usługi pogrzebowe

 

Świadczymy kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie całego karaju. Zapewniamy profesjonalne przygotowanie pogrzebu i jego przebieg.

Posiadamy własną Kaplicę, w której bliscy mogą pomodlić się przy zmarłym oraz własne chłodnie. Załatwiamy formalności pogrzebowych u klienta.

 

Kremacja zmarłych

 

Oferujemy Państwu usługę kremacji z zachowaniem najwyższych standardów.Istnieje możliwość uczestnictwa rodziny w kremacji osoby zmarłej. Posiadmy szeroki asortyment urn i trumien kremacyjnych.

Transport zmarłych

 

 Zapewniamy transport zmarłych na terenie całego kraju specjalistycznymi samochodami    pogrzebowymi.

Międzynarodowy transport

 

Jeżeli osoba zmarła za granicą kraju zorganizujemy dla Państwa sprowadzenie ciała z zagranicy.Międzynarodowy transport zwłok to usługa w której nasza firma ma duże doświadczenie.

Ekshumacje

 

Przeprowadzamy ekshumacje na terenie całego kraju.Wystarczy wizyta w naszym biurze a załatwimy wszelkie formalności za Państwa.

Kwiaty i Wieńce

 

Posiadamy duży wybór wieńców i wiązanek pogrzebowych. W naszej firmie zamówicie Państwo kwiaty z dostawą na pogrzeb.

Usługi Kamieniarskie

 

Zajmujemy się demontażem oraz ponownym montażem pomników.  Pomniki montowane są zaraz po pogrzebie, stawiane na specjalnej ramie, która zapobiega ich zapadaniu oraz ewentualnemu uszkodzeniu. Jeżeli macie Państwo życzenie , montaż może odbyć się w dowolnym terminie, a pomnik zostanie przechowany w naszych magazynach, nieodpłatnie. 

Zlecenie prac kamieniarskich naszej firmie, daje Państwu gwarancje rzetelnie wykonanej usługi oraz bardzo konkurencyjnej ceny. Wszelkie prace kamieniarskie wykonujemy zgodnie z regulaminem obowiązującym na danym cmentarzu.

Opieka nad grobami

 

Oferujemy Państwu całoroczną lub jednorazową opiekę nad grobami bliskich.

Konsolacja (stypa)

 

 Na Państwa życzenie zorganizyjemy konsolację w dowolnie wybranej restauracji. Wspołpracujemy z wszytskimi znanymi restauracjami w okolicy.

bottom of page