top of page

Nasz zakres usług.

Nasz firma oferuje kompletny zakres usług pogrzebowych, w tym także załatwienie wszystkich formalności USC i ZUS/KRUS. Gdy zajdzie potrzeba zorganizujemy pochówek również za granicą. Nasz Zakład Pogrzebowy uwzględnia wszelkie tradycje związane z obrzędem pochówku. Wykonujemy pochówki w każdym obrządku religijnym jak i pochówki ateistyczne.

CAŁODOBOWA POMOC:
601 74 84 41

"Życie zmarłych złożone jest w pamięci żywych" Marek Tulliusz Cyceron
Usługi pogrzebowe

 

Świadczymy kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie całego karaju. Zapewniamy profesjonalne przygotowanie pogrzebu i jego przebieg.

Posiadamy własną Kaplicę, w której bliscy mogą pomodlić się przy zmarłym oraz własne chłodnie. Załatwiamy formalności pogrzebowych u klienta.

 

Kremacja zmarłych

 

Oferujemy Państwu usługę kremacji z zachowaniem najwyższych standardów.Istnieje możliwość uczestnictwa rodziny w kremacji osoby zmarłej. Posiadmy szeroki asortyment urn i trumien kremacyjnych.

Transport zmarłych

 

 Zapewniamy transport zmarłych na terenie całego kraju specjalistycznymi samochodami    pogrzebowymi.

Międzynarodowy transport

 

Jeżeli osoba zmarła za granicą kraju zorganizujemy dla Państwa sprowadzenie ciała z zagranicy.Międzynarodowy transport zwłok to usługa w której nasza firma ma duże doświadczenie.

Ekshumacje

 

Przeprowadzamy ekshumacje na terenie całego kraju.Wystarczy wizyta w naszym biurze a załatwimy wszelkie formalności za Państwa.

Kwiaty i Wieńce

 

Posiadamy duży wybór wieńców i wiązanek pogrzebowych. W naszej firmie zamówicie Państwo kwiaty z dostawą na pogrzeb.

Usługi Kamieniarskie

 

Zajmujemy się demontażem oraz ponownym montażem pomników. Jeżeli macie Państwo życzenie , montaż może odbyć się w dowolnym terminie, a pomnik zostanie przechowany w naszych magazynach, nieodpłatnie. 

 

Opieka nad grobami

 

Oferujemy Państwu całoroczną lub jednorazową opiekę nad grobami bliskich.

Konsolacja (stypa)

 

 Na Państwa życzenie zorganizyjemy konsolację w dowolnie wybranej restauracji. Wspołpracujemy z wszytskimi znanymi restauracjami w okolicy.

bottom of page