O Anubis.

Jesteśmy rodzinną firmą pogrzebową, założoną w 1991 roku. Od ponad 25 lat oferujemy najwyższej jakości usługi pogrzebowe, a długoletnie doświadczenie pomaga nam sprostać wszelkim napotkanym problemom. Działamy zarówno na rynku jeleniogórskim, jak i na ogólnokrajowym. Dokładamy wszelkich starań, aby w tych trudnych dla Państwa chwilach stanowić oparcie i służyć pomocą w rozwiązywaniu wszelkich problemów związanych z organizacją ceremonii pogrzebowej.

Jesteśmy tutaj dla Ciebie

 

Zadzwoń aby porozmawiać z nami bezposrednio
601 748 441
Nasze Doświadczenie

Naszą ofertę skrupulatnie dostosowujemy i dopracowujemy do indywidualnych oczekiwań Rodzin osób zmarłych. Nasz zakład pogrzebowy zapewnia Rodzinom pewność przeprowadzenia ceremonii pogrzebowej na najwyższym poziomie. Wizerunek naszej firmy budujemy na rzetelnym i uczciwym wykonaniu zleconej usługi w oparciu o zdobyte umiejętności i doświadczenie. Dowodem na to są posiadane certyfikaty, jak i wieloletnie doświadczenie.

 

 

Nasz Zespół

Wizytówką każdego renomowanego przedsiębiorstwa pogrzebowego, są jego pracownicy, a szczególnie osoby zaangażowane bezpośrednio w asysty pogrzebowe. Także nasz personel to osoby o wieloletnim doświadczeniu, wysokiej kulturze osobistej oraz cechujące się rzetelnością w wykonywaniu swych obowiązków. Dodatkowo ciągłe podnoszenie kwalifikacji, poprzez uczestniczenie w  szkoleniach i kursach  zapewnia, iż nasza załoga spełni Pańswa oczekiwania.

 

Nasze Biura:
 
JELENIA GÓRA
ZABOBRZE
ul. Wiejska 4B
 
Całodobowy Telefon:
 
601 74 84 41
75 75 225 82
 
JELENIA GÓRA
CIEPLICE
ul: Jagiellońska 26(wjazd od ul:Sobieszowskiej)

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013 Fundusze Europejskie dla rozwoju Dolnego Śląska Tytuł projektu: Zakup innowacyjnej linii do kremacji w celu dywersyfikacji działalności ZakładuPogrzebowego „Anubis".

FOLLOW US:

  • Google+ B&W
  • Facebook B&W
  • LinkedIn B&W

   Copyright © 2016r.  Anubis s.c.