top of page

O Anubis.

Jesteśmy rodzinną firmą pogrzebową, założoną w 1991 roku. Od ponad 25 lat oferujemy najwyższej jakości usługi pogrzebowe, a długoletnie doświadczenie pomaga nam sprostać wszelkim napotkanym problemom. Działamy zarówno na rynku jeleniogórskim, jak i na ogólnokrajowym. Dokładamy wszelkich starań, aby w tych trudnych dla Państwa chwilach stanowić oparcie i służyć pomocą w rozwiązywaniu wszelkich problemów związanych z organizacją ceremonii pogrzebowej.

Jesteśmy tutaj dla Ciebie

 

Zadzwoń aby porozmawiać z nami bezposrednio
601 748 441
Nasze Doświadczenie

Naszą ofertę skrupulatnie dostosowujemy i dopracowujemy do indywidualnych oczekiwań Rodzin osób zmarłych. Nasz zakład pogrzebowy zapewnia Rodzinom pewność przeprowadzenia ceremonii pogrzebowej na najwyższym poziomie. Wizerunek naszej firmy budujemy na rzetelnym i uczciwym wykonaniu zleconej usługi w oparciu o zdobyte umiejętności i doświadczenie. Dowodem na to są posiadane certyfikaty, jak i wieloletnie doświadczenie.

 

 

Nasz Zespół

Wizytówką każdego renomowanego przedsiębiorstwa pogrzebowego, są jego pracownicy, a szczególnie osoby zaangażowane bezpośrednio w asysty pogrzebowe. Także nasz personel to osoby o wieloletnim doświadczeniu, wysokiej kulturze osobistej oraz cechujące się rzetelnością w wykonywaniu swych obowiązków. Dodatkowo ciągłe podnoszenie kwalifikacji, poprzez uczestniczenie w  szkoleniach i kursach  zapewnia, iż nasza załoga spełni Pańswa oczekiwania.

 

 
Całodobowy Telefon:
 
601 74 84 41
 
bottom of page