Dlaczego warto planować pogrzeb?

Planowanie pogrzebu pozwala na zapewnienie spokoju związanego z poczuciem tego, że po naszym odejściu pozostawimy wszystkie sprawy uporządkowane. Zabezpieczamy się na wielu płaszczyznach - konta bankowe, ubezpieczenia, cenne przedmioty, nieruchomości, testament. Warto zatem również zaplanować wcześniej ceremonię naszego pochówku. Coraz częściej chcemy ceremonii, która odzwierciedla nasze potrzeby i jest kwintesencją stylu życia, jakie wiedliśmy. Powszechnym motywem decydowania się na funeral planning jest chęć odciążenia swoich bliskich od balastu organizacyjnych i finansowych spraw, w momencie kiedy nie są na to gotowi. Pogrążona w żałobie rodzina nie ma do tego głowy ani na to czasu aby wszystko zaplanować. Często nie zna upodobań zmarłego.

Nasza pomoc ma odciążyć twych ukochanych tak aby decyzję o pogrzebie podjeli w spokojnej i przemyślanej atmosferze.
Skontaktuj się z nami aby ustalić spotkanie i zapoznać się z naszą ofertą                                            601 74 84 41

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013 Fundusze Europejskie dla rozwoju Dolnego Śląska Tytuł projektu: Zakup innowacyjnej linii do kremacji w celu dywersyfikacji działalności ZakładuPogrzebowego „Anubis".

FOLLOW US:

  • Google+ B&W
  • Facebook B&W
  • LinkedIn B&W

   Copyright © 2016r.  Anubis s.c.